O naszej biżuterii

29 kwietnia 2019 0 Przez admin

Często mówi się, że coś jest jedyne w swoim rodzaju – niestety zwykle takie sformułowania używane są do opisania produktów czy kolekcji produkowanych na masową skalę. Jednakże, jak to jest w naszym wypadku – biżuteria, którą tworzymy w 100% może być opisana właśnie tymi słowami. Do tworzenia naszej biżuterii używamy darów lasu, które zamykamy w żywicy.

Nie ma dwóch jednakowych liści, nie istnieją dwa takie same kamienie, każda igła sosnowa jest inna, każdy kwiat jest wyjątkowy. Również etap powstawania biżuterii jest wyjątkowy. Biżuteria powstaje całkowicie ręcznie, w przeciwieństwie do produktów tworzonych hurtowo, każdy układ oraz wnętrze będzie niepowtarzalne i unikalne.

Nasza biżuteria stworzona jest dla ludzi, którzy cenią sobie oryginalność. Lubię mieć świadomość, że posiadam coś, czego nikt inny na świecie nie ma i nie będzie miał. Mogę mieć przy sobie odrobinę lasu przez cały czas – ulubione kwiaty albo fragment ukochanego drzewa. Wiem, że nie zawsze jest czas na spacer do lasu. Mimo wszystko staram się spędzać tam jak najwięcej czasu – ale bywa też tak, że ani pogoda ani obowiązki temu nie sprzyjają. Dlatego powstała seria biżuterii, w której mogę zamknąć wspomnienia i stworzyć coś pięknego prosto z natury.

Zwykle biżuterię tworzę bez konkretnego planu, układ oraz forma w jakiej zamknie się całość pojawia się w mojej głowie dopiero wtedy, kiedy mam już w ręce komponenty. Rzadko robię biżuterię na zamówienie, ponieważ ciężko jest powtórzyć czyjąś wizję a i elementy, które mają zostać w niej umieszczone nie zawsze do tej wizji pasują. Za to jak najbardziej mogę wykonać produkty na zamówienie z przesłanych lub zamówionych konkretnych elementów (przykład takiego zamówienia to kora Jesionu, białe kwiatki i Cyprysik Lawsona) oraz w wybranej formie.

Jeśli chcesz mieć w 100% naturalną, ręcznie robioną oryginalną biżuterię na wyłączność to nasz sklep jest właśnie dla Ciebie!